Dane firmy

https://www.nanostudio.pl/architekt-projektowanie-wnetrz-poznan/


Architekt wnętrz Poznań


27 Grudnia 11, 61--73 Poznań

Tel: 501 102 261

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Architekt wnętrz Poznań

Data dodania firmy: 2019-05-22

Własny dom czy mieszkanie to nie tylko komfort posiadania swoich „czterech ścian”, ale przede wszystkim odpowiedzialność za stan, funkcjonalność i estetykę przestrzeni. Aby przez lata czuć zadowolenie z faktu posiadania takiej, a nie innej nieruchomości, trzeba odpowiednio wykorzystać pomieszczenia, którymi się dysponuje.

W tym zadaniu pomaga architekt wnętrz z Poznania, a raczej cały zespół specjalistów tworzących firmę nanostudio.pl. Doświadczeni i kreatywni eksperci w dziedzinie architektury wnętrz są w stanie zaproponować ciekawe, nieszablonowe, spójne pomysły dotyczące gabinetu, sypialni, salonu, kuchni, korytarza czy łazienki.

Dostępne na wymienionej stronie internetowej projekty można modyfikować pod kątem indywidualnych potrzeb, a przede wszystkim charakterystyki danego wnętrza. Można też zdecydować się na indywidualny projekt tworzony specjalnie na zamówienie. Warto już dziś nawiązać kontakt z tą firmą i wycenić ewentualną współpracę. Piękne wnętrze domu to jego najlepsza wizytówka.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy z tego samego województwa

Foremski


Rynkowa 56, Przeźmierowo

Ogrodowa 12 – Conference Center


Ogrodowa 12, Poznań