Dane firmy

https://vipapartamenty.pl/stara-polana/apartament-nosal/


Nieruchomości Imper s.c. Joanna Szafirska, Agnieszka Pejko - Apartament nosal zakopane


Sienkiewicza 1c, 34-500 Zakopane

Tel: 606 655 050

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Nieruchomości Imper s.c. Joanna Szafirska, Agnieszka Pejko - Apartament nosal zakopane

Data dodania firmy: 2019-05-21

Wiele osób od lat regularnie odwiedza to najważniejsze miejsce w polskich Tatrach. Niejeden gość wybiera to samo sprawdzone miejsce pobytu. Ma to swoje niewątpliwe zalety, jednak na stronie vipapartamenty.pl warto sprawdzić, co przed wiele kolejnych lat zmieniło się w standardach zakopiańskich noclegów. Okaże się, że tradycyjne kwatery i pensjonaty doczekały się alternatywy w postaci luksusowych rezydencji, które oferują coraz bardziej przystępne ceny.

Przykładem może być Apartament Nosal w Zakopanem, zlokalizowany w Comfort&SPA Stara Polana przy ul. Nowotarskiej. Na 58 metrach komfortowo urządzonej, wykończonej zgodnie z najwyższymi standardami powierzchni znajduje się wszystko, co ułatwi nawet kilkutygodniowy pobyt w górach. To samodzielne mieszkanie z sypialnią, salonem i aneksem kuchennym, w którym relaksująco może spędzić czas nawet sześcioosobowa rodzina lub grupa przyjaciół.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy z tego samego województwa

DetoksVIP


Sportowa 41, Świątniki Górne - Kraków

Lajkonik Przeprowadzki


Paulińska 16, Kraków

Transfer Przeprowadzki


os. Jagiellonskie 22, Kraków