Dane firmy

https://trident.waw.pl/


Gabinet dentystyczny wilanów


Kosiarzy 24a, 02-953 Warszawa

Tel: +48 (22) 651-73-68

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Gabinet dentystyczny wilanów

Data dodania firmy: 2019-04-08

Ból zęba jest jedną z najbardziej męczących dolegliwości. Jednak jest on też sygnałem, że coś niedobrego dzieje się w jamie ustnej. Dlatego też, kiedy pojawiają się pierwsze ćmienia, należy wybrać się do dentysty w celu kontroli i podjęcia odpowiedniego leczenia. Pozostawienie tej sprawy samej sobie może zaś doprowadzić do pogłębienia choroby, a w ostateczności do licznych powikłań i konieczności wyrwania zęba.

Profesjonalną pomoc stomatologiczną świadczy gabinet dentystyczny z Wilanowa, którego oferta jest przedstawiona na stronie trident.waw.pl. Pracujący tam zespół to wykwalifikowani lekarze, którzy dążą do tego, aby ich pacjenci czuli się komfortowo, a przede wszystkim mogli pozbyć się bolesnego problemu. Zaawansowane technologicznie wyposażenie, a także troska o dobro pacjenta, pozwalają im wykonać zabieg bez stresu i precyzyjnie, co jest szczególnie ważne w przypadku leczenia kanałowego.

Wśród usług opisywanego gabinetu można wymienić również implantologię, protetykę, periodontologię i pedodoncję. Gabinet więc świadczy kompleksową pomoc pacjentom w każdym wieku.

Dnia 2019-04-12 09:14:19 Mateusz Marciniak napisał:
Do tego gabinetu dentystycznego chodzę z całą rodziną na kontrolę stanu uzębienia.
Ocena: 3

Inne firmy z tego samego województwa

Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska


Dickensa 15, Warszawa

Be Safe S.C.


RYDYGIERA 19, Warszawa

Dom opieki "Zacisze"


Pohulanka 71, Stare Babice