Dane firmy

https://netpaka.eu/porady/jak-pozyskac-stale-zlecenia-transportowe


Stałe zlecenia transportowe


Powstańców Śląskich 54, 42-700 Lubliniec

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Stałe zlecenia transportowe

Data dodania firmy: 2019-03-14

W dobie ostrej konkurencji, w tym też na rynku przewozowym, ważne jest zawiązywanie trwałej współpracy z różnymi kontrahentami. W przypadku logistyki stałe zlecenia transportowe gwarantują płynność finansową i rozwój firmy. Problem jednak jest w tym, aby pozyskać odpowiednie kontakty.

Platforma internetowa Netpaka.eu jest nie tylko giełdą transportową, ale też doskonałym źródłem informacji. Dzięki tej stronie możemy dowiedzieć się więcej na temat tego, jak pozyskać stałe zlecenia transportowe. Do najbardziej wiarygodnych należą m.in. przetargi, które są organizowane przez wielkie (często międzynarodowe) firmy, a także inne giełdy transportowe. Ważne jest, by sprawdzać rzetelność zleceniodawców – korzystając jednak z usług zweryfikowanych, płatnych serwisów, ten obowiązek spada z barków przewoźników.

Zawsze też można sięgnąć do ogólnopolskich, renomowanych forów i portali, gdzie zleceniodawcy i zleceniobiorcy stale wymieniają się informacjami. Nie mniej istotne są też osobiste kontakty czy powiązania biznesowe. Możliwości jest wiele – ważne, by umieć je odpowiednio dobrać.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy z tego samego województwa

MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA


Kwiatowa 63, Stary Broniszew

GROW-WORLD


Bolesława Kurpińskiego 2, Rybnik

Pracownia Rentgenowska XMED Sp. z o.o.


Szpaków 33, Ruda Śląska