Dane firmy

https://www.swiatleku.pl/probiotyki.html


swiatleku.pl - Probiotyk lek


Górnicza 2, 99-100 Łęczyca

Tel: 24 721 05 34

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy swiatleku.pl - Probiotyk lek

Data dodania firmy: 2024-01-25

Szeroka oferta leków, suplementów diety czy wyrobów farmaceutycznych, dostępna w serwisie online, sprawia, że każdy klient może dobrać odpowiedni dla siebie preparat - zwłaszcza że wszystkie produkty są dokładnie opisane. W asortymencie Świat Leku można znaleźć na przykład probiotyki, leki przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, lekarstwa na uspokojenie czy suplementy diety z witaminami i minerałami. To zróżnicowane produkty, o rozmaitych składach i dawkach substancji aktywnych, a wszystkie są dokładnie opisane.

Produkty te można zamawiać, a następnie odbierać, w aptekach należących do sieci, zlokalizowanych w różnych miastach kraju, nie ponosząc przy tym kosztów dostawy.

Na stronie można też znaleźć artykuły na temat dbania o zdrowie czy informacje, dotyczące na przykład właściwości roślin i innych składników stosowanych do wyroby preparatów farmaceutycznych. Są one napisane w sposób zrozumiały dla czytających. Treści te poruszają bardzo różne tematy związane ze zdrowiem, a także urodą.

 

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy z tego samego województwa

wyprawkowy


Słoneczna 37, Brzeziny

Travicom.PL


Sienkiewicza 46, Dobroń