Dane firmy

https://www.bodybell.pl/sklep/manicure-i-pedicure/frezarki-i-pochlaniacze-manicure-i-pedicure/frezarka-podologiczna-promed-4030-sx2-z-vacuum/


Frezarka podologiczna


Franciszkańska 21, 41-819 Zabrze

Tel: 32 275 22 54

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Frezarka podologiczna

Data dodania firmy: 2023-02-02

W hurtowni kosmetycznej działającej online można znaleźć wszelkie elementy wyposażenia, jakie są potrzebne do świadczenia usług w tej branży. Ich odpowiedni dobór ma duże znaczenie dla jakości świadczonych usług, ale też komfortu pracy, więc klienci BodyBell.pl doceniają fakt, że mają do wyboru wiele możliwości, między innymi sprzętów różnych marek i o różnych funkcjach. Często dostępne jest też dodatkowe wyposażenie, jakie kupić można osobno, dopasowując opcje do swoich możliwości finansowych oraz potrzeb.

Tak jest na przykład w przypadku niezbędnego w każdym salonie kosmetycznym sprzętu, jakim jest frezarka podologiczna, nadająca się także do wykonywania manicure. Urządzenie to można na stronie hurtowni zamówić w podstawowej wersji, jak i na przykład z nożnym zestawem sterującym, dopasowując je do swych potrzeb związanych z komfortem pracy.

Sprzęt ten działa bardzo wydajnie, usuwając zrogowacenia i inne nierówności skóry w celu nadania jej jedwabistej gładkości. Jest też bezpieczny oraz cichy.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy z tego samego województwa

MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA


Kwiatowa 63, Stary Broniszew

GROW-WORLD


Bolesława Kurpińskiego 2, Rybnik

Pracownia Rentgenowska XMED Sp. z o.o.


Szpaków 33, Ruda Śląska