Dane firmy

https://zloty-wiek-seniora.pl/


Opieka nad starszymi


Chmielna 2, 00--02 Warszawa

Tel: 508 763 733

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Opieka nad starszymi

Data dodania firmy: 2022-05-04

Jeśli zajmowanie się seniorem lub schorowaną bliską osobą przekracza siły i możliwości rodziny, można zdecydować się na wsparcie ze strony doświadczonej opiekunki, zrekrutowanej przez agencję Złoty Wiek. Firma ta doskonale wie, jakie oczekiwania mają jej klienci i orientuje się w tym, jakimi cechami mają odznaczać się osoby podejmujące się pieczy nad wymagającymi opieki podopiecznymi. Oznacza to, że nawiązując współpracę z tą firmą, zyskuje się pewność, że bliski znajdzie się w dobrych rękach.

Jest to dużo wygodniejsze niż samodzielne poszukiwanie opiekunki, zwłaszcza że osoby, które nigdy kogoś takiego nie zatrudniały, mogą nie wiedzieć, jakimi cechami takie usługodawczynie muszą się wyróżniać.

Bardzo dogodny jest też dla klientów agencji fakt, że proponowana przez nią opieka nad starszymi może przybierać różne formy i bez realizowana w różnych zakresach, zależnie od potrzeb. W grę wchodzi zarówno opieka całodobowa, z zamieszkaniem opiekunki w domu podopiecznego, jak i zjawianie się na kilka godzin.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy z tego samego województwa

Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska


Dickensa 15, Warszawa

Be Safe S.C.


RYDYGIERA 19, Warszawa

Dom opieki "Zacisze"


Pohulanka 71, Stare Babice