Dane firmy

https://poscielrodzinie.pl/


https://poscielrodzinie.pl/


Łężyca-Budowlanych 7C, 66-016 Zielona Góra

Tel: 788 288 477

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy https://poscielrodzinie.pl/

Data dodania firmy: 2019-11-10

Wyposażenie łóżka odgrywa kluczową rolę dla komfortu snu. Jako że w sypialni spędzamy nawet 1/3 naszego życia, warto zadbać o komfortowe warunki podczas dziennego czy nocnego odpoczynku. Na stronie https://poscielrodzinie.pl/ można zapoznać się z rozmaitym wyposażeniem w tym z kołdrami i poduszkami z wypełnieniem o wyjątkowej jakości. Składa się ono bowiem z gęsiego puchu oraz delikatnych, wyselekcjonowanych piór, które również pochodzą od gęsi.

Jednocześnie dzięki specjalnemu materiałowi nie trzeba obawiać się tego, że wsad zacznie przedostawać się na zewnątrz. Gęsty splot chroni przed wydostawaniem się nawet najmniejszych piórek. W ofercie tego sklepu znajdują się zarówno poduszki, jak i kołdry. Warto zapoznać się ze szczegółami na temat każdego z tych produktów. W razie wątpliwości można skorzystać z profesjonalnego doradztwa.

Dnia 2021-02-02 14:57:00 browngorilla670 napisał:
Kołdry i poduszki w najlepszych wydaniu - tak można w skrócie podsumować ofertę tego sklepu online. Nie musze chyba nikogo przekonywać, że komfortowy sen jest niezbędny dla naszego zdrowia.
Ocena: 4

Inne firmy z tego samego województwa

Węgier Glass


Szklarska 39, Żary

Tartak Rybojady Lidia Kapała


Rybojady 15, Rybojady

Francepol Sp. z o.o.


Zatorze 9, Stary Kisielin