Dane firmy

https://www.impactpowder.com/sklep/trzoda/


Dodatki paszowe dla świń - FERTIL-ECO


Legnicka 28, 94-234 Łódź

Tel: 724676094

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Dodatki paszowe dla świń - FERTIL-ECO

Data dodania firmy: 2019-05-05

Czy o trzodę chlewną trzeba dbać w specjalny sposób? Oczywiście, że tak, szczególnie gdy chce się uzyskać wysokiej jakości mięso, pamiętając przy tym o komforcie życia i zdrowiu zwierząt. Tylko jak osiągnąć podobny efekt? Bardzo ważne jest dbanie o higienę w chlewie i poszczególnych legowiskach. W takich miejscach bardzo łatwo o rozwój groźnych schorzeń, które przekładają się na funkcjonowanie nawet nie jednostek, a całego stada.

Na zdrowie i wydajność hodowanych świń wpływa także żywienie. Prezentowane na stronie producenta impactpowder.com dodatki paszowe dla świń niwelują problemy wynikające z zatruć, biegunek prosiąt, infekcji wirusowych i bakteryjnych, dodatkowo chroniąc na przyszłość. Im lepsze trawienie, tym wydajniejsze przyswajanie wartościowych składników oraz lepsze funkcjonowanie hodowli pod względem finansowym. Mnogość korzyści wynikających ze stosowania naturalnych dodatków nie pozostawia wątpliwości, że warto się na nie zdecydować.

Dnia 2019-05-17 14:11:43 nulach napisał:
Dodatki paszowe dla trzody chlewnej od FERTIL-ECO okazały się być świetnym rozwiązaniem w moim gospodarstwie. Zwierzęta mniej chorują, więc koszty związane z ich leczeniem uległy zmniejszeniu.
Ocena: 4

Inne firmy z tego samego województwa

Butik-Kesi


Sadowa 3, Ksawerów

ABC-BOBASA


Słoneczna 37, Brzeziny