Dane firmy

https://sendpol24.pl/AED/Defibrylatory-AED--treningowe/LIFEPAK-CR2-AED--Treningowy-automatyczny--defibrylator-zewnetrzny-AED


Automatyczny defibrylator zewnętrzny


Brodzica 39, 22-500 Hrubieszów

Tel: 508 75 96 75

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Automatyczny defibrylator zewnętrzny

Data dodania firmy: 2019-05-11

Praktyka jest kluczowa, ponieważ bez niej nie ma mowy o skutecznym radzeniu sobie z działaniami związanymi chociażby z udzielaniem pierwszej pomocy. Sklep online SendPol24.pl jest idealnym miejscem na zakup wysokiej jakości rozwiązań dedykowanych do przeprowadzania szerokiej gamy działań medycznych – na przykład w obszarze związanym z ratownictwem. Dostępne są też specjalne modele anatomiczne, fantomy do ćwiczenia resuscytacji oraz treningowe defibrylatory.

Te ostatnie cieszą się w ostatnich latach coraz większym uznaniem, ponieważ gotowych do pracy zestawów AED jest wokół nas coraz więcej. Nie każdy jednak wie, jak się takim urządzeniem prawidłowo posługiwać. Automatyczny defibrylator zewnętrzny stanowi świetne rozwiązanie, jeśli ktoś chce sprawdzić, w jaki sposób działa taki sprzęt. Trening jest prosty i odbywa się wedle automatycznie realizowanego scenariusza, co zaznajamia ćwiczących ze specyfiką działania urządzenia.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy z tego samego województwa

E-pilarz


Obsza 141, Obsza

FotoRAZEM


Smyczkowa 4, Lublin

DALIMEX Sp. z o.o.


Obywatelska 4, Lublin