http://www.wident.eu/pl/uslugi/chirurgia-ogolna


Usuwanie przepukliny Bydgoszcz


Szubińska 93, 85-001 Bydgoszcz

Tel: 603 706 323

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Usuwanie przepukliny Bydgoszcz

Data dodania firmy: 2018-11-16

Prywatna klinika medyczna Wident znana jest przede wszystkim z zabiegów stomatologicznych i z zakresu chirurgii stomatologicznej, ale oferuje też inne nowoczesne zabiegi, między innymi mało inwazyjne usuwanie przepukliny. W Bydgoszczy nie ma drugiej tak nowoczesnej kliniki, która w dodatku równie mało przypominałaby szpital.

Oferowane zabiegi wykonywane są przy użyciu nowatorskich metod, co pozwala między innymi uniknąć znacznego obciążenia organizmu, a także osiągnąć estetyczny efekt. Możliwe jest też usuwanie przepuklin różnego typu i w przypadku większości z tych zabiegów nie jest potrzebna hospitalizacja, a przy tym wykonuje się znieczulenie miejscowe. Jest to więc dobra alternatywa dla inwazyjnych zabiegów związanych z rozcinaniem powłok ciała, wiążących się z dłuższym pobytem w szpitalu.

Dnia 2019-03-14 11:50:51 ishar napisał:
Klinka medyczna Wident kojarzy mi się z wysokimi standardami świadczonych zabiegów. Nowocześnie wyposażona oraz oferująca konsultacje dobrych specjalistów. W Bydgoszczy trudno o lepsza placówkę, która dba o powrót do zdrowia swoich pacjentów.
Ocena: 4

Inne firmy z tego samego województwa

Gabinet Podologiczny PodoCare-Complex


Karłowicza 22, Bydgoszcz

Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL


Konwaliowa 12, Osiek Nad Wisłą

Autokasacja U Jacka


Marii Danilewicz-Zielińskiej 6, Aleksandrów Kujawski