Dane firmy

https://premiumgastro.pl/meble-gastronomiczne/


premiumgastro.pl • Meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej


Potockich 105a, 04-534 Warszawa

Tel: +48 22 613 32 12

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy premiumgastro.pl • Meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej

Data dodania firmy: 2018-08-18

Otwierając restaurację, trzeba wiedzieć, że w lokalach gastronomicznych najlepiej sprawdzają się meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej. Dlaczego? Kuchnia w restauracji musi być przede wszystkim praktyczna, a meble ze stali nierdzewnej są łatwe i proste w czyszczeniu, solidne, trwałe oraz funkcjonalne. Dlatego nie tylko meble, ale też sztućce, garnki oraz inne urządzenia powinny być ze stali nierdzewnej, ponieważ materiał ten nie wchodzi w reakcję z żywnością, jest odporny zarówno na wysokie, jak i niskie temperatury, a ponadto doskonale się prezentuje.

W takie właśnie meble zaopatruje klientów firma Wencel z warszawy. Na firmowej stronie premiumgastro.pl dowiesz się, że w bogatej ofercie sklepu znajdziesz, m.in.:

  • blaty robocze
  • stoły z szafkami i półkami
  • różne nadstawki i półki
  • szafy, szafki i regały
  • wózki transportowe jezdne i stałe.

Polecane meble do gastronomii są w różnych wymiarach, dlatego łatwo można je wkomponować i urządzić każdą kuchnię, zarówno małą, jak i dużą, stwarzając idealne warunki do pracy.

Dnia 2019-03-15 11:17:33 editound napisał:
W tym sklepie mamy możliwość zakupu wyposażenia dla naszej działalności gastronomicznej. Wybór artykułów mają tam spory i trudno przejść obojętnie wobec takiej oferty.
Ocena: 5

Inne firmy z tego samego województwa

RD Tech s.c.


Dworcowa 38, Piaseczno

ZooBoom


Stalowa 2, Warszawa

Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska


Dickensa 15, Warszawa